ERA-NET projekti

Saskaņā ar valdības lēmumu (Ministru kabineta 2014.gada 23.septembra noteikumi Nr.572 "Grozījumi Ministru kabineta 2012.gada 18.decembra noteikumos Nr.934 "Valsts izglītības attīstības aģentūras nolikums"") ar 2014.gada 3.novembri BONUS programmas ieviešanu Latvijā nodrošina Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Informācija par BONUS programmu ir atrodama VIAA mājas lapas www.viaa.gov.lv sadaļā „Starptautiskās pētniecības programmas" 


EURONANOMED II

7-01-2013


EURONANOMED II (European network for transnational collaborative RTD projects in the field of nanomedicine)

Nanotehnoloģijas izmantošana medicīnā ir viena no stratēģiskajām prioritātēm Eiropā, jo sniedz būtisku ieguldījumu daudzu slimību agrīnākā diagnostikā un veiksmīgākā ārstēšanā.

Pēdējā atjaunošana 1-12-2014
Lasīt tālāk...

BiophotonicsPlus

17-09-2012
ESdok/BP+.gif 

BiophotonicsPlus ir Eiropas valstu/reģionu kopēja iniciatīva, lai veicinātu un finansētu pētniecības un attīstības projektus, kuru mērķis ir biofotonikas tehnoloģiju un metožu praktiskā realizēšana, radot iekārtas un instrumentus, un to pielietošana medicīnā vai rūpniecībā. Iespējamās pielietošanas jomas var būt medicīna, veselības aprūpe, farmaceitiskā rūpniecība, vides aizsardzība/pārraudzība, pārtikas un ūdens drošība, kosmētika, veterinārmedicīna.

Pēdējā atjaunošana 12-10-2012
Lasīt tālāk...

Kas ir ERA-Net projekti

20-05-2010


ERA-Net (European Research Area Network – Eiropas pētniecības telpas sadarbība) un ERA-Net+ shēmas projekti ir jauns projektu veids, kuru īstenošana ir uzsākta 6.Ietvara programmas laikā. ERA-Net projektu dalībnieki ir valsts pārvaldes institūcijas (piemēram, ministrijas, zinātnes padomes, aģentūras u.c.), kas finansē un/vai administrē nacionālo pētniecības programmu īstenošanu. ERA-Net projektu galvenais mērķis ir dot ieguldījumu Eiropas Pētniecības telpas izveidē un ciešākā integrācijā, sekmējot gan pētnieku, gan zināšanu un tehnoloģiju brīvu plūsmu. ERA-Net projektu uzdevums ir veicināt nacionālo pētniecības programmu īstenošanu starpnacionālā līmenī un atbalstīt kopējus pētniecības projektus, tādejādi nodrošinot racionālāku pētniecībai paredzēto finanšu līdzekļu un cilvēkresursu izmantošanu.

Pēdējā atjaunošana 29-01-2013
Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 10 - 12 no 12
Powered by Elxis - Open Source CMS